Prosinec 2016

Vzpomínky na Mexiko

5. prosince 2016 v 21:14 | Jana Duco |  Život v Mexiku
Je to už tři roky, co jsme se vrátili z Mexika. tři roky, kdy jsme koupili byt, zrekonstruovali byt, vzali se, zplodili syna a zadělali na druhé dítko. Je to tři roky, co jsem nikdy nedopsala blog o našem posledním výletě na Los Cabos na poloostrově Baja California, kde jsme pozorovali velryby a tři roky, kdy jsem se chystala z celého mého téměř dvojročního pobytu udělat fotoknihu.
A tak po této dlouhé a hektické době konečně vzniko mé malé "dítě", kterému snad ani nemůžu říkat fotokniha. Je spíš kniha. Je to kniha, v které jsou uloženy všechny vzpomínky sdílené celou tu dobu tady s vámi, a najdete v ní i fotky z toho posledního výletu, o kterém jsem nikdy nenapsala. Je v plném rozsahu k dispozici ZDE a budu velmi ráda, pokud moji snahu oceníte svým hlasem, který lze knize udělit.


Vím, že jsem se na tomto blogu ani pořádně nerozloučila, ale pořád jsem plánovala, že ten poslední výlet dopíšu. Jenže čas tak rychle běžel a já byla tak rychle zapojená do pracovního procesu, že jsem se ani nenadála a jsem tam kde jsem. A jsem zas trošku dál. S blogováním jsem neskončila:)
Koho by zajímalo, co píšu teď, může mě sledovat v seriálu "Na roztrhání".

Děkuji všem za přízeň a možná, že ještě v našem životě přijde období, kdy zas přijde nějaký blog, kde budu psát o životě v jiné zemi :)

Mějte se krásně.

Jana